CAŁA TY

Gabinet kosmetyki profesjonalnej CAŁA TY, to miejsce tworzone z pasją.

Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta sprawia, że każdy znajdzie tu chwile przyjemności i relaksu dla siebie.

W ofercie gabinetu znajduje się szeroka gama zabiegów. Proponuję manicure, pedicure, zabiegi pielęgnacyjne na twarz, depilację woskiem oraz wizaż. Duży wybór kosmetyków profesjonalnych sprawia, że zabiegi komponowane są indywidualnie do potrzeb klientów.

Lata przygotowań do prowadzenia gabinetu kosmetycznego sprawiły, że proponuję klientom usługi na najwyższym poziomie. Potwierdzone to jest dyplomem oraz licznymi certyfikatami. W celu podążania za najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie kosmetologii, stale poszerzam swoją wiedzę uczestnictwem w licznych szkoleniach.

Godziny otwarcia dogodne dla wszystkich klientów, nawet tych pracujących do późna, oraz dobra lokalizacja gabinetu wraz z parkingiem dla klientów to nasze dodatkowe atuty.

 Gabinet kosmetyki profesjonalnej CAŁA TY, to miejsce dla Ciebie. To piękno w zasięgu ręki.

Zapraszam serdecznie

 Magister Kosmetologii

Katarzyna Osica


O mnie…


Nazywam się Katarzyna Osica, jestem dyplomowanym kosmetologiem. Ukończyłam Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia w Warszawie. Ciągle podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych szkoleniach z zakresu kosmetologii oraz podologii w centrum akademickim. Jestem w ciągłym kontakcie z profesorami oraz ekspertami z branży, co umożliwia dodatkowe konsultacje.

Gabinet kosmetyki profesjonalnej CAŁA TY stworzyłam z pasji do piękna.

Zdobyłam zaufanie klientek, poprzez profesjonalne wykształcenie, indywidualne podejście do każdego klienta, dyskretną atmosferę panującą w salonie. W salonie również panowie świetnie się odnajdują i znajdują odpowiednią ofertę dla siebie.

Cała TY ma do zaproponowania całą gamę zabiegów (usług kosmetycznych),  manicure, pedicure oparty na najnowszej podologii (klamry), depilacja, oprawa oczu, przekłuwanie uszu po zabiegi pielęgnacyjne oparte na najnowszej technologii – mezoterapia frakcyjna i mikroigłowa, zabiegi tlenowe (oxybrazja, infuzja tlenowa, masaż tlenowy), oczyszczanie wodorowe, po bestselery branży kosmetologii – karboksyterapia, endermologia.

ODWIEDŹ MÓJ SALON I PRZEKONAJ SIĘ SAMA.